Faaliyet Tanımı

 

 

Şirketimiz 1999 yılında Eskişehirde kurulmuş, aynı yıl içerisinde iştigal alanlarıyla ilgili oda kayıtlarını tamamlayıp faaliyetlerine başlamıştır. 2003 yılından itibaren şirket merkezi İstanbul’a taşınmış olup, faaliyetlerini buradan yürütmeye başlamıştır.Kuruluşunu takip eden aylarda, kurucularının deneyimlerinden yararlanarak çeşitli alanlarda uygulama ve proje işleri alıp tamamlamıştır.


Şirketimiz kuruluşundan bugüne kadar bir çok alanda proje üretmiş ve üretmektedir. Bunlar Otel projeleri, Konut projeleri, Altyapı projeleri, Çevre düzenleme projeleri Kentsel tasarım projeleri, kentsel dönüşüm projeleridir. 1998 yılından sonra  ahşap yapı (sivil mimarlık örneği yapılar) restorasyon uyguylamaları konularında uzmanlaşmış, kuruluşundan bu yana koruma alanında bir çok uygulamaya imza atmıştır.


Restorasyon uygulamaları ile beraber aynı zamanda rölöve retitüsyon ve restorasyon projelerinin hazırlanmasında da bir çok başarıya imza atmıştır.Şirketimiz, restorasyon projelerinin sağlıklı ve hızlı bir şekilde hazırlanabilmesi için gerekli olan rölövelerin üretilebilmesi amacıyla, 2004 yılı itibarı ile 3B Lazer Ölçüm teknolojisini kullanmaya başlamış, bu sayede 2B vektörel çizimlerinin hazırlanmasının yanısıra 3B gerçek modellerinin de elde edilmesi konusunda yenilikçi ve öncü olduğunu göstermiştir.


Gelecekteki amacımız, bir çok alanda proje hazırlamaktan ziyade, belirli alanlarda uzmanlaşarak yapılan işleri mükemmelleştirmektir.

YediNet